Kde najdu?

Kde si nakoupit?

V Turnově je plno prodejen, kde nakoupíte veškeré čerstvé potraviny k uvaření oběda či večeře. Pokud byste si chtěli dojít na nákup pěšky je v obci Bělá (cca 2 km od ubytování) krámek se základními potravinami.

Kam na jídlo?

V okolí jsou všemožné restaurace, pizzerie a jiné možnosti stravovaní. Pokud vám na přípravu večeře nezbudou po celém dni síly, vyrazte do jedné z restaurací ve městě Turnov, nebo pěšky do obce Sedmihorky. Možností stravování je zde opravdu hojně. Během teplých měsíců můžete grilovat na venkovním grilu. Je možné si také objednat hotové jídlo s dovážkou.

Kam pro první pomoc?

V Turnově je plno lékáren, kde Vám jistě rádi prodají Vámi potřebné léky. Je zde i nemocnice s první pomocí. Můžete si sjednat i odpovídající cestovní pojištění s dostatečně vysokým limitem pojištění léčebných výloh a dalších připojištění, ať vás během dovolené nic nezaskočí.

Kde se vykoupat?

V Turnově je nově vybudované koupaliště s tobogány. Pokud byste chtěli přírodní koupání tak je v okolí ubytování plno rybníků, popřípadě jez na řece Jizeře v Dolánkách, nebo v Přepeřích.

Kam na výlet?

Přijeli jste do Českého ráje ve kterém je nespočetné množství hradů, zámků a skalních útvarů. Oblíbenou atrakcí je sjezd řeky Jizery na raftu, nebo kánoi z Malé Skály do Dolánek. Na zpáteční cestu si můžete vybrat jízdu na koloběžkách popřípadě vlakem.

 

REZERVOVAT
POBYT
Rezervace
+420 604 854 400
info@ubytovani-turnov.cz

Kontaktní informace

Ubytování Turnov

U rybníka 70,
511 01 Turnov

Zobrazit na mapě
+420 604 854 400
info@ubytovani-turnov.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.