Vítáme Vás na stránkách

Ubytování Turnov

Ubytování Turnov Vám nabízí levné ubytování na okraji města Turnova s výhledem do Českého ráje.

Ubytování Turnov - BENEFIT karty (slevy a akce)


Momentálně je progrm Benefit karet zrušen.BENEFIT Program je turistická karta, která slouží návštěvníkům v Českém ráji, Jizerských horách, Lužických horách, Krkonoších a Máchově kraji. Držitelé karty mají možnost využít celé řady slev. Nabídka karty zahrnuje také slevy na vstup do celé řady památek a kulturních zařízení, sportovišť, bazénů a na celou škálu dalších služeb.

Hlavním rysem karty BENEFIT Program je její přenositelnost - karta není na jméno a proto je možno ji používat v rámci rodiny nebo ji poskytnout k užití přátelům a známým. Karta funguje až pro čtyři osoby a rodina či skupinka známých tak na většině míst vystačí s jednou kartou.


Jednotlivé slevy najdete ZDE..... 

     

   

Pravidla slev BENEFIT karet

Použití karty BENEFIT Programu se řídí aktuálními podmínkami zveřejněnými na internetu, (Slevy se u jednotlivých akceptantů liší a mohou se v různých obdobích roku lišit!)

Slevy nelze sčítat a soudně vymáhat, za poskytnutí slevy zodpovídá inzerent.

Karta je přenosná bez omezení,


Těšíme se na Vaši návštěvu. Ubytování Turnov.
Foto

Ubytování v Turnově

V tomto ubytování Turnov Vám nabízíme příjemný pobyt v udržovaných a plně vybavených objektech s překrásným výhledem do krás Českého ráje. V letních měsících je Vám k dispozici venkovní bazén, altán s krbem, posezení na zahradě nebo u bazénu a pingpongový stůl. Pro Vaše děti je k dispozici dětské hříště s houpačkami, pískovištěm a skluzavkou.

Vybavení pokoje ubytování TurnovBazén - ubytování Turnov   Dětské hřiště - ubytování Turnov